Advanteges ynë

 • me porosi

  me porosi

  Përshtatur procesin e profesionale të prodhimit, dhe pajisjet e prodhimit
 • Hulumtim dhe Zhvillim

  Hulumtim dhe Zhvillim

  Fokusimi në R & D dhe përmirësimin e vazhdueshëm të produkteve të kualitetit të lartë
 • kosto Ruajtja

  kosto Ruajtja

  Përmirësuar performancën kosto e produktit, ruani koston për konsumatorët

Produkte Featured

Rongwei Electric Co, Ltd, u themelua në zonën industriale Qiligang Yueqing City, Zhejiang Provience. I cili është një ndërmarrje modernizde me mbi 20 vjet përvojë në prodhimin e lidhësit. R & R 's philsosphy është "duke u fokusuar në profesionalizimin, efikasitet, fund të lartë prodhon, dhe sinqeritet". R & R ka kaluar tashmë shumë vite në qëllimin e saj afat-gjatë i cili është për të "shqyrtuar teknologjive të reja, zhvillimin e produkteve të reja". Per expericence tonë të suksesshëm dhe të produkteve, R & R do të jetë një markë e njohur në botë. Avancimin me herë, kompania ka investuar shumë në përditësimin e pajisjet e prodhimit, duke kuptuar menaxhimin qendror të bimëve injeksion, ndërtimin e pjesëve automatike plotë Assembing linjë etj Kompania ka vënë edhe emphaaia të madhe në ndërtimin e thithë laborator, Lab është në gjendje të përfundojë performanca kontrolluar vetë për papërshkueshëm nga uji, Flaka Rresistance, Temp High-të ulët, .Anti-korrozioni, LM ......

Klientët tanë