нашите Advanteges

 • Прилагодено

  Прилагодено

  Кориснички професионални процесот на производство, како и производство на опрема
 • истражување и развој

  истражување и развој

  Се фокусира на истражување и развој и континуирано подобрување на производи со висок квалитет
 • Штедење

  Штедење

  Подобрување на ефикасноста на производот цена, спаси трошоци за клиентите

Избрана Производи

Rongwei Електрични копродукции, Ltd е основана во индустриската област Qiligang Yueqing Сити, Жеџијанг provience. Кој е modernizde претпријатие со над 20 години искуство во производство на конектори. R & R 's philsosphy е да "се фокусира на професионалност, ефикасност, high-end произведува, и искреност". Р & Р веќе помина многу години на својата долгорочна цел, која е да "истражуваат нови технологии, развој на нови производи". На нашата успешна доживување и производи, R & R ќе биде добро познат бренд во светот. Напредува со времето, компанијата има инвестирано многу во надградба на опремата за производство, сфаќајќи централно управување со инјектирање на растенијата, изградба на целосна автоматска делови assembing линија итн Компанијата, исто така, стави голем emphaaia за изградба на цица лабораторија, лабораторија е во состојба да заврши перформанси проверка од себе за водоотпорен, пламен Rresistance, висок-низок Temp, Анти-корозија, филмот на ......

нашите клиенти